Kołton

Kołton

Kołton

Firma KOŁTON jest producentem ekologicznych kotłów C.O. spełniających wymogi normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu a także nowoczesnych i wydajnych pomp ciepła. Istnieje na rynku kotlarskim od 38 lat co zobowiązuje firmę do tworzenia produktów o najwyższej jakości.


Produkcja odbywa się wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Wszystkie oferowane przez nich produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Kołton stawia na intensywny rozwój technologii produkcji, w tym celu nieustannie inwestuje w park maszynowy. Domeną firmy jest posiadanie nowoczesnych maszyn, niezbędnych do obróbki materiału i dzięki temu jesteśmy producentem kotłów C.O. i pomp ciepła, który w pełni samodzielnie wytwarza oferowane produkty.


Elementy urządzeń jak i ich obudowy konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD CAM. Zapewnia to dużą powtarzalność elementów konstrukcyjnych, a to wpływa na wysoką jakość i estetykę kotłów.

Tworząc produkty firma kieruje się przede wszystkim wymaganiami jakie stawiają przed nimi klienci. Spełnia ich najbardziej wygórowane oczekiwania oraz dostosowuje się do trendów panujących na rynku branży grzewczej. Każdy potencjalny odbiorca znajdzie u nich produkt, który idealnie spełni jego wymagania, od tych najprostszych po najbardziej zaawansowane.


Firma KOŁTON istnieje na rynku od prawie 40 lat. Doświadczenie, które zdobyła w takim czasie pozwoliło zyskać ogromne grono zaufanych klientów. Typoszereg urządzeń o mocach od 10 kW do 600 kW ogrzewa domy rodzinne, pensjonaty, hotele czy instytucje publiczne. Pracownicy to wykwalifikowani konstruktorzy, spawacze, handlowcy czy serwisanci, którzy w swoją pracę wkładają ogromną wiedzę oraz zaangażowanie.

SHARE