Salutaire

Salutaire

Salutaire

Salutaire – system zdrowego powietrza w domu oparty na GWC.
Czy chcesz mieć pewność, że powietrze, którym oddychasz sprzyja Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu?  Wyobraź sobie, że powietrze w Twoim domu może być wolne od szkodliwych grzybów, bakterii i alergenów. Wybierając instalację Salutaire, wybierasz zdrowie, dobre samopoczucie, komfort ciepła zimą i przyjemnego chłodu latem. Salutaire to czyste, zdrowe powietrze w Twoim domu, a zdrowy dom to zdrowe życie!


Z systemem uzdatniania i wymiany powietrza Salutaire, Twój dom będzie oddychał, a Ty razem z nim! System Salutaire wykorzystuje darmową energię geotermalną i stałą temperaturę gruntu, dzięki czemu powietrze jest wstępnie ogrzane zimą, natomiast latem daje poczucie chłodu. Salutaire to znaczne oszczędności energii i możliwość rezygnacji ze szkodliwej dla zdrowia klimatyzacji.


System Salutaire wykorzystuje gruntowy wymiennik ciepła, coraz częściej stosowany w energooszczędnych układach wentylacyjnych gwarantujących wysoki odzysk ciepła. Dziś GWC staje się standardowym elementem wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła.

SHARE