TSG Solutions

TSG Solutions

TSG Solutions

TSG jest wiodącą firmą wspierającą Inwestorów na rynku usług branży paliwowej. Wynika to nie tylko z dostępu do najnowszych technologii, ale również z profesjonalnych standardów pracy. Działa na rynku polskim od ponad 30 lat co czyni ich firmą ekspercką branży paliwowej.
W trakcie prowadzenia działalności w Polsce wybudowali lub zmodernizowali ponad 300 stacji paliw, zamontowali ponad 10.000 odmierzaczy paliwowych, których znaczną część obsługują do dzisiaj.
Współpracują z wiodącymi koncernami paliwowymi, takimi jak SHELL, BP, IDS Q8, TOTAL, EUROWAG, ORLEN, LOTOS.
Jest częścią Grupy TSG która posiada oddziały w 30 krajach w Europie i Afryce. Zajmuje się technologią paliwową, serwisem stacji paliwowych oraz generalnym wykonawstwem i modernizacją stacji paliw. Jest wyłącznym dostawcą odmierzaczy oraz technologii paliwowej marki TOKHEIM (DOVER Fueling Solutions).


Bezpieczeństwo pracy jest priorytetem. TSG otrzymało wiele nagród potwierdzających zaangażowanie w HSSE. Należ do Rady Bezpieczeństwa Shell / LCSC od 8 lat. Zorganizowali wiele warsztatów z zakresu BHP, Safety Day oraz TBT. W 2019 roku firma uzyskała certyfikat ISO 45001:2018. "Wierzymy, że silne zaangażowanie w BHP, będzie wpływało korzystnie na wszystkie przestrzenie prowadzenia działalności i przyczyni się do rozwoju zrównoważonej wydajności dla naszej firmy i naszych Klientów." Statutowym celem grupy TSG jest „zero wypadków”.


"Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak również elektromobilnością, CNG oraz LNG."


TSG oferuje partnerską i kompleksową współpracę. Rozumie złożoność biznesu, dlatego kieruje się solidnością, sprawnością i terminowością działania. Działając na terenie całego kraju jest w stanie współpracować z Klientami jako zaufany i kompetentny zespół – od fazy planowania inwestycji, aż po rozbudowę i utrzymanie powstałej infrastruktury.

SHARE